Stogo dangos

Kingas eko plus – ekonomiškas variantas. Tradicinis čerpių imitacijos profilis. Storis ne mažiau 0,5mm. suteikiama garantija 10-30m.

Diament eko plus  – ekonomiškas variantas, aukštesnis ir platesnis profilis suteikia čerpių imitaciją. Storis 0,5mm. suteikiama garantija  10-30m.

GERMANIA Simetric – tai naujas profilis labai primenantis čerpes. Plati ir aukšta banga 25, 30mm. suteikia ,labai išskirtinę išvaizdą. SIMETRIC yra profilis, kurio abu kraštai yra lygūs, todėl leidžia stogo dengimo darbus pradėti iš bet kurio stogo kampo, o taip pat nesimato sujungimų.
Gali būti modulinis profilis, kuris sudarytas iš dviejų sekcijų. Profilis labai panašus RUUKKI FINNERA.
Min.ilgis 72cm, maks.ilgis 597cm. Modulis 35cm.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „blachotrapez retro 25“

RETRO 25 – Stogo panelės, tai gatavi elementai, skirti fasadų ir stogų kurių nuolydis ne mažesnis kaip 9º. Naudojant medžiagą Colorcoat HPS 200 Ultra® minimalus nuolydis yra 6º. Šie lakštai naudojami kaip pastatų apdailos ir apsaugos elementai. Stogo panelės reikia naudoti remiantis: pastatų techniniais projektais, gamintojo montavimo instrukcijomis ir rekomendacijomis, galiojančiais techniniais ir statybos standartais bei teisės aktais. Naudojama žaliava pasižymi plačia naudojimo apimtimi dėl oro sąlygų kategorijos, ir tai patvirtina ilgas net iki 50 metų garantijos laikotarpis, priklausomai nuo medžiagos

 TALIA – Norime pasiūlyti jums naują skardinių čerpių modelį iš mūsų firminio asortimento. Gaminys už savo pavadinimą „Talia“ turi būti dėkingas išskirtinai puikiai formai, kuri asocijuojasi su moters siluetu. Puiki forma ir originalus lankstas sudaro dideles stogo šlaitų formavimo galimybes. Šios savybės išskiria šias čerpes iš kitų rinkoje esančių skardinių čerpių.

EuroFala –  sistema gali būti naudojama įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai. Sistema patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas. Svarbiausios fibrocementinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras savo funkcijų.